33.4 C
Volos
Πέμπτη, 13 Ιουνίου, 2024

Το πρόγραμμα της Νίκης στα play-off της SL2

Date:

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Όλα τα παιχνίδια των play-off και play-out και στους δύο ομίλους

 

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τρίτης (19/3) η κλήρωση των πλέι οφ και των πλέι άουτ της Super League 2.

Η διαδικασία ξεκίνησε μετά την επικύρωση της βαθμολογίας του Α’ και Β’ Ομίλου, με την ΑΕΚ Β’ να παίρνει κανονικά μέρος στα πλέι οφ του Βόρειου Ομίλου.

Αστερίσκος μπήκε στον Αιολικό, που έχει διορία έως την Πέμπτη (21/3) να τακτοποιήσει τις οφειλές του ώστε να μην αφαιρεθούν οριστικά έξι βαθμοί στα πλέι άουτ του Α’ Ομίλου.

Κατά τη διαδικασία της κλήρωσης η ΑΕΛ αποχώρησε και σύμφωνα με πληροφορίες θα προσφύγει στο Διαιτητικό Δικαστήριο για τη συμμετοχή της ΑΕΚ Β’ στα πλέι οφ.

Σέντρα αναμένεται να έχουμε την Κυριακή 24 Μαρτίου, με την ομάδα της Νίκης Βόλου να υποδέχεται την ΑΕΛ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α’ Όμιλος

PLAY-OFF

1η αγωνιστική 6η
Νίκη Βόλου – ΑΕΛ
Μακεδονικός – Λεβαδειακός
Ρεπό: ΑΕΚ Β’

2η αγωνιστική 7η
ΑΕΚ Β’ – ΑΕΛ
Λεβαδειακός – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Μακεδονικός

3η αγωνιστική 8η
ΑΕΛ – Λεβαδειακός
ΑΕΚ Β’ – Μακεδονικός
Ρεπό: Νίκη Βόλου

4η αγωνιστική 9η
Μακεδονικός – ΑΕΛ
Νίκη Βόλου – ΑΕΚ Β’
Ρεπό: Λεβαδειακός

5η αγωνιστική 10η
ΑΕΚ Β’ – Λεβαδειακός
Νίκη Βόλου – Μακεδονικός
Ρεπό: ΑΕΛ

PLAY-OUT

1η αγωνιστική 6η
Κοζάνη – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καμπανιακός – ΠΑΟΚ Β’
Αιολικός – Ηρακλής

2η αγωνιστική 7η
Αν. Καρδίτσας – Καμπανιακός
Ηρακλής – Κοζάνη
ΠΑΟΚ Β’ – Αιολικός

3η αγωνιστική 8η
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής
ΠΑΟΚ Β’ – Κοζάνη
Καμπανιακός – Αιολικός

4η αγωνιστική 9η
Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β
Κοζάνη – Καμπανιακός
Αιολικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

5η αγωνιστική 10η
ΠΑΟΚ Β’ – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καμπανιακός – ΠΟΤ Ηρακλής
Αιολικός – Κοζάνη

Β’ Όμιλος

PLAY-OFF

1η αγωνιστική 6η
Ιωνικός – Χανιά
Ηλιούπολη – Athens Kallithea
Ρεπό: Καλαμάτα

2η αγωνιστική 7η
Καλαμάτα – Χανιά
Athens Kallithea – Ιωνικός
Ρεπό: Ηλιούπολη

3η αγωνιστική 8η
Χανιά – Athens Kallithea
Καλαμάτα – Ηλιούπολη
Ρεπό: Ιωνικός

4η αγωνιστική 9η
Ηλιούπολη – Χανιά
Ιωνικός – Καλαμάτα
Ρεπό: Athens Kallithea

5η αγωνιστική 10η
Καλαμάτα – Athens Kallithea
Ιωνικός – Ηλιούπολη
Ρεπό: Χανιά

PLAY-OUT

1η αγωνιστική 6η
Αιγάλεω – Παναθηναϊκός Β’
Διαγόρας Ρόδου – Ολυμπιακός Β’
Παναχαϊκή – Γιούχτας

2η αγωνιστική 7η
Παναθηναϊκός Β’ – Διαγόρας
Γιούχτας – Αιγάλεω
Ολυμπιακός Β’ – Παναχαϊκή

3η αγωνιστική 8η
Παναθηναϊκός Β’ – Γιούχτας
Ολυμπιακός Β’ – Αιγάλεω
Διαγόρας Ρόδου – Παναχαϊκή

4η αγωνιστική 9η
Γιούχτας – Ολυμπιακός Β’
Αιγάλεω – Διαγόρας Ρόδου
Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός Β’

5η αγωνιστική 10η
Ολυμπιακός Β’ – Παναθηναϊκός Β’
Διαγόρας Ρόδου – Γιούχτας
Παναχαϊκή – Αιγάλεω

Περισσότερα

 

spot_img

ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ! ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ!

Εγγραφείτε στο Newsletter

- Μείνετε ενημερωμένοι με τα τελευταία νέα
- Δεν θα ξαναχάσετε ποτε μια σημαντική είδηση

Δεν στέλνουμε spam! Διαβάστε την [link]πολιτική απορρήτου[/link] μας για περισσότερες λεπτομέρειες.


ΔΗΜΟΦΙΛΗ